Componența  comisiilor de specialitate ale Consiliului Facultății   de  Științe Socio-Umane

aprobată în ședința  Consiliului   FSSU  din data  de 26.10.2020

Comisia   de  calitate:

Lect.univ.dr. Dărăbăneanu Dragoș  - presșdinte
Conf.univ.dr. Drugaș Marius
Lect.univ.dr. Oprea Ionut
Conf.univ.dr. Florescu Cristina
Prof.univ.dr. Popa Carmen
Lect.univ.dr. Sorana Săveanu
Lect.univ.dr. Roșeanu Gabriel
Lect.univ.dr. Bottyan Zsolt  -  reprezentant   al sindicatului
Urda Timea - Student, anul II PIPP
Silaghi Maria- Studenta,   anul  III PS
Ianta Felicia - ISJ Bihor, reprezentant   al angajatorilor
Bara  Georgeta   - ISJ  Bihor, reprezentant   al angajatorilor
Laurentiu   Lazar, Fundatia   de  Scleroza multipla

Comisia   socială:

Lect.univ.dr. Oprea Ionut  -  președinte
Lect.univ.dr. Dărăbăneanu Dragoș
Lect.univ.dr. Erdeli Ionuț
Urda Timea - Student, anul  II PIPP
Silaghi Maria - Studenta, anul III  PS
Matiasciuc Marius - Student,   an II PS
Sim  Roxana - Studenta, anul  II PPS


Comisia  de promovarea  imaginii:

Lect.univ.dr. Decsei Radu Alina
Lect.univ.dr. Pătroc Dan
Lect.univ.dr. Ciobanu Nicoleta
Lect.univ.dr. Săveanu Sorana
Urda Timea  - Student, anul II PIPP
Matiasciuc    Marius-Student,  an  II PS

Comisia   de  relatii   Internationale   si  mobilitati   studenti straini:

Conf.univ.dr. Delia Bîrle  -  Responsabil   FSSU  - responsabil departamental I Departamentul de Psihologie
Conf.univ.dr. Simona Laurian Fitzgerald - responsabil departamental I Departamentul de Stiinte ale Educatiei
Lect.univ.dr. Daniela Maci - responsabil departamental /Departamentul de Sociologie-Asistenta sociala
Dana Șodinca - secretar sef facultate

 

Comisia de specialitate   pentru recunoașterea  și echivalarea   perioadelor   de studii:

Departament Sociologie-Asistenta   Sociala

Conf.univ.dr. Bacter Claudia
Lect.univ.dr. Darabaneanu Dragos 
Lect.univ.dr. Gavris Aurora

 

Departament Psihologie

Conf.univ.dr. Drugaș Marius
Conf.univ.dr. Bîrle Delia
Conf.univ.dr. Secui Monica
Lect.univ.dr. Cioară Marius

 

Departament Științe ale educației

Conf.univ.dr. Barth Karla
Conf.univ.dr. Florescu Cristina 
Lect.univ.dr. Răcășan Raluca
Lect.univ.dr. Bochiș Laura

 

Comisia pentru traducerea suplimentului la diplomă

Conf.univ.dr. Laurian Fitzgerald Simona
Lect.univ.dr. Erdeli Ionuț
Lect.univ.dr. Roșeanu Gabriel  
Lect.univ.dr. Coturbaș Lioara
Lect.univ.dr. Ciobanu Nicoleta

 

Comisia  de Prevenire  și Stingere a incediului și Protectța Muncii 

Conf.univ.dr. Drugaș Marius
Lect.univ.dr. Erdeli Ionuț
Lect.univ.dr. Buhaș Raluca
Urda Timea - Student, anul II PIPP

 

Comisia de Inventar

Conf.univ.dr. Drugaș Marius
Lect.univ.dr. Stan Rosana
Lect.univ.dr. Dărăbăneanu Dragoș
Lect.univ.dr. Vesa Adina
Nagy Simona, Laborant

 

Comisia de acordare a burselor:

Lect.univ.dr. Dragoș Dărăbăneanu   - președinte
Dana Șodinca - secretar șef facultate
Urda Timea - Student, anul II PIPP
Silaghi Maria- Studenta,   anul III PS
Matiasciuc Marius-Student, an II PS
Sim Roxana- Studenta, anul II PPS

 

Comisia de cazare:

Lect.univ.dr. Dragoș Dărăbăneanu   - președinte
Dana Șodinca- secretar sef facultate
Urda Timea - Student, anul II PIPP
Silaghi Maria- Studenta,   anul III PS
Matiasciuc Marius-Student, an II PS
Sim Roxana- Studenta, anul II PPS

 

Comisia de etica:

Conf.univ.dr. Karla Barth- președinte
Prof.univ.dr. Adrian Hatos
Conf.univ.dr. Cristina Florescu
Conf.univ.dr. Marius Drugas 
Lect.univ.dr. Ionut Oprea
Silaghi Maria- Studenta, anul III PS
Matiasciuc  Marius-Student, an II PS
Sim Roxana- Studenta, anul II PPS

 

                    DECAN,
CONF.UNIV.DR. KARLA MELINDA BARTH